פיתוח אפליקציות לעסקים - GrowApp

לא משנה אם מדובר בעסק קטן או גדול, פיתוח אפליקציה אישית לעסק הוא אחד הדברים החשובים עבור העסק.  עולם הצרכות השתנה לעין ערוך מאז כניסת האפליקציות לעסקים לשוק. כיום הדרך  להצלחת הגדלת הנוכחות הדיגיטלית בעסק שלך היא באמצעות פיתוח אפליקציה אישית וייחודית שתשים את העסק שלך על מפת האפליקציות.

יותר ויותר אנשים בעולם צורכים יותר מידע, שירותים ומוצרים ברשת, ובכך יותר ויותר בעלי עסקים מתחילים לפתח אפליקציה אישית לעסק שלהם.

בעלי עסקים מבינים היטב את התועלות המשמעותיות בפיתוח אפליקציה אישית לעסק לשיווק טוב יותר, שירות טוב יותר ובעיקר, להרחבת העסק שלך ללקוחות פוטנציאליים חדשים. 

עוד בגרואפ:

סוגי אפליקציות לעסקים

דלג ישר לעלויות:

כמה עולה לפתח אפליקציה?

אז מה למעשה נחוץ עבור פיתוח אפליקציה לעסק ואיך האפליקציה למובייל תעזור לעסק שלך לגדול?

יתרונות בולטים: פיתוח אפליקציה לעסק

סקרים מראים שאנשים מבלים את זמנם בגלישה במכשירים הניידים שלהם שעות ארוכות ביום. זו ההזדמנות שלך לפגוש אותם בכל פעם שהם מסתכלים על הנייד שלהם.

שימוש באפליקציה בקרב לקוחות פוטנציאליים

אפליקציה לעסק שלך מאפשרת לך לייצר תקשורת שוטפת עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאלים. כשהעסק שלך זמין לכל לקוח בטלפון הנייד של הלקוח עם הודעות פוש – Push Notifications  עם עדכונים וחדשות בנוגע לכל המבצעים, המוצרים והשירותים שתרצו לפרסם. מלבד זאת אפליקציה לעסק מסייעת למיתוג העסק שלך כאמין וחיובי ביחס למתחרים.

ככל שתצליח להיכנס לכיס של יותר לקוחות קיימים ופוטנציאליים, יתאפשר לך להגדיל את מחזור המכירות החודשי של העסק שלך. באמצעות בניית אפליקציות, נהנים עסקים מאפשרות להגדיל את המגע עם הלקוחות שלך כדי לבנות אמון ולהגדיל את המכירות של העסק. היתרון שלך כבעל אפליקציה לעסק שלך הוא גבוה ושם אותך כמה צעדים לפני המתחרים שלך.

קרא עוד:

שירותים דיגיטליים לעסקים

כל מה שחשוב לדעת על עיצוב אפליקציות

אפליקציה טובה מתחילה בעיצוב טוב. בעולם האפליקציות, עיצוב אינו רק הנראות של האפליקציה, אלא גם תכנון וחשיבה על חוויית המשתמש של המשתמשים שלך. האפליקציה של העסק שלך יכולה לפתור בעיות כגון חסכון בזמן, קלות ויעילות בתקשורת עם העסק ושימוש יעיל יותר בכל משאבי השיווק של העסק שלך.

אפליקציה מאפשרת גם שירות לקוחות טוב יותר, המאפשר להגביר פעילות של לקוחות קיימים ולהגיע ללקוחות פוטנציאלים חדשים דרך שירות לקוחות טוב יותר.

המעצבים של גרואפ מומחים ביצירת חוויית משתמש אפקטיבית ויעילה. אנו נתאים עבורך את המראה של האפקליציה על פי המיתוג של העסק שלך.

פיתוח אפליקציות לעסקים במחירים נוחים

פיתוח אפליקציות מצריך יכולות, ידע, ניסיון והבנה בניתוח הצרכים של העסק שלך, הבנה של רצונותיך ויכולת לשפר תהליכים עסקיים הקיימים בעסק.

במהלך התהליך של פיתוח האפליקציה תוכל לראות אבטיפוס של האפליקציה שלך ולתת פידבק על השירות שקיבלת.

פיתוח אפליקציה ייחודית - כדי שהלקוחות יזכרו את העסק שלך

פיתוח אפליקציה לעסק צריך לשים דגש על נוחות החוויה של המשתמש.  אנו רוצים שהאפליקציה שלנו תבלוט בים האפליקציות שבחנויות. אנו רוצים להעניק ערך ללקוחות שלנו, רוצים לתת להם שירות טוב יותר. לכן, גרואפ מעניקה מבחר שירותים שתוכלו להציע ללקוחותיכם באפליקציה: החנות הדיגיטלית שלכם, מערכת לניהול תורים עם יומן חכם, חיבור תוכן מהרשתות החברתיות שלך ועוד.

פיתוח אפליקציה לפרסום בחנויות Google play ו- Apple Store

פיתוח אפליקציות iOS ואנדרואיד מאפשרת לך לגשת למגוון רחב ביותר של לקוחות עם עיצוב מותאם למגוון המכשירים הניידים והטאבלטים.

אהבתי, אני רוצה להצטרף לאלפי עסקים שהעסק שלהם חזק בדיגיטל!