אפליקציות בריאות ויופי

בריאות ויופי – מנת חלקם של רבים מאיתנו, הוא כבר מעבר לטרנד חולף. מודעות לאורח חיים בריא, לטיפוח ויופי, הפכו לדבר שבשגרה. הטכנולוגיה שהתפתחה סביב אפליקציות בריאות ויופי מאפשרת למשתמשים להכניס את כל מה שחשוב בבריאות ויופי, לכיס הקטן.

גרואפ מציגה את הדור החדש של אפליקציות הבריאות והיופי: אפליקציה לכל עסק.

ארגונים רבים הצטרפו למהפכת הבריאות בדיגיטל: בתי חולים, מרפאות פרטיות, חברות ביטוח, קופות חולים ויזמים פרטיים נוספים פרסמו בשנים האחרונות אפליקציות שנועדו לסייע למטופלים או סתם לאנשים עם מודעות לנושא – להתחבר לקונספט של ניהול הבריאות והיופי ולאמץ אותו כחלק מאורח החיים.

בשנים האחרונות הפכו אפליקציות הבריאות והיופי לתחום הצומח ביותר בעולם ההיי טק, הן במספר החברות שמאמצות פלטפורמות טכנולוגיות והן בהשקעה הכספית המושקעת בהם. אם בעבר הלא רחוק היו נותני שירות בתחום הבריאות והיופי משקיעות במתן שירות לטיפולים ומכשור בלבד – היום עבר כובד המשקל בהשקעה בשירות הדיגיטלי. באפליקציות הבריאות והיופי, או בשמם המודרני יותר אפליקציות לקליניקות – מקבלי השירות, הצרכים נמצאים במרכז ונהנים מצריכת השירותים ישירות באפליקציה.

קליניקות רבות השקיעו במהלך העשור האחרון משאבים יקרים בשיפור השירות. דבר זה בא לידי ביטוי בשירות הטלפוני ובהנגשת השירותים הללו באמצעים נוספים, כגון אתרי אינטרנט ואפליקציות.  

אפליקציות בריאות ויופי משמשים בשלושה מישורים:

אפליקציות מידע לטיפוח היופי ואורח חיים בריא

אפליקציות אלה מסייעות למשתמשים ליהנות מטיפים ותכנים המסייעים להם לאמץ אורח חיים הכולל טיפוח ותזונה לאורח חיים בריא יותר. אפליקציות מסוימות אף כוללות פונקציות מתקדמות כגון מעקב ובקרה על תנועה, שינה ואף זיהום אוויר.


אפליקציות לשיפור השירות

בשנים האחרונות הקליניקות המובילות כגון בתי חולים, קופות חולים ואף חברות ביטוח השקיעו רבות בהנגשת השירות למטופל בכל הקשור לזימון תורים, מילוי טפסים, תקשורת ישירה עם המטפל ועוד.
אפליקציות ליווי טיפולי

אפליקציות אלה הן מהסוג המתקדם ביותר והם מאפשרים למעשה לנותני השירות בקליניקות ללוות תהליכים רפואיים ופרא-רפואיים, כגון טיפוח היופי, לאורך כל תהליך הטיפול בלקוח. לעתים אפליקציות אלה מאפשרות שילוב של ניטור אחר מדדים מסוימים (למשל, מעקב אחר צריכת אוכל ושתיה, ניטור רמת הסוכר בדם לחולי סוכרת, בדיקה ומעקב אחר סימנים בעור ועוד).

אפליקציות בריאות ויופי: מהארגונים הגדולים – לעסקים הקטנים

בשל המחירים הגבוהים הנדרשים כהשקעה באפליקציות בריאות ויופי הפכו אפליקציות אלה לנחלת הארגונים הגדולים בלבד כגון קופות החולים, בתי החולים, קליניקות גדולות ותאגידי תרופות.

חברת גרואפ הרימה את הכפפה כדי להנגיש את האפליקציות הללו גם לקליניקות בגודל בינוני וקטן המעוניינים להעניק שירות איכותי יותר ללקוחות שלהם. אפליקציות הבריאות והיופי של גרואפ מאפשרות לקליניקות קטנות שילוב של אפליקציה למתן מידע, אפליקציה לשיפור השירות ואפליקציה ללווי וטיפול – הכל באפליקציה אחת המיועדת ללקוחות הקליניקה. לא משנה אם רצית להעניק שירותי רפואה, שירותי טיפוח ויופי, או פשוט חשוב לך להנהיג ללקוחות שלך אורח חיים בריא – האפליקציות של גרואפ הן הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך.

אהבתי, אני רוצה להצטרף לאלפי עסקים שהעסק שלהם חזק בדיגיטל!