חנות דיגיטלית

חנות דיגיטלית של גרואפ מאפשרת לכם ללהיכנס בקלות ובמהירות לעולם אתרי המסחר האלקטרוני. השירות כולל בניית חנות אינטרנטית בעיצוב מקצועי ומותאם לצרכי העסק, עיצוב שיגרום למוצרים שלך לקבל את תשומת הלב המגיעה להם, כדי להגדיל את כמות הרכישות המקוונות באתר שלך.

הטכנולוגיה של גרואפ תאפשר ללקוחותיך תהליך רכישה נוח ומהיר, בכל הפלטפורמות החשובות: אתר אינטרנט רספונסיבי ואפליקציה שתפורסם בחנויות האפליקציות.

ניהול חנות דיגיטלית בלי לצאת מהבית

מערכת ניהול החנות מאפשרת לך לנהל את המלאי, להוסיף מוצרים, לערוך אותם, לשנות מחירים, ליצור מבצעים, קטגוריות ועוד. המערכת תומכת בכל מה שדרוש כדי שתוכל לנהל את החנות המקוונת שלך במקום אחד:

  • ניהול לקוחות
  • ניהול עסקאות
  • ניהול  מוצרים
  • ניהול מלאי
  • ניהול סטטוס ההזמנה (התקבל, שילוח ועוד)

מיתוג ועיצוב חנות אינטרנטית בגרואפ

החנות הדיגיטלית שלך מעוצבת על ידי מיטב מומחי ה- UX וה- UI של חברת גרואפ. בנוסף לעיצוב חוויית המשתמש, אנשי הקריאייטיב שלנו יעשו כל שביכולתם על מנת להתאים את העיצוב לצרכי העסק שלך.  צוות הגראפיקה יטמיע בחנות המקוונת את השפה הגראפית של העסק שלך ויוודא כי החנות מותאמת למגוון רחב של מכשירים ניידים. צוות העיצוב יוסיף לחנות שלך אלמנטים שונים המזוהים עם המותג אותו חלמת לבנות. פנה למומחי החנות האינטרנטית שלך לקבלת מידע נוסף.

העלאה ועדכון של מוצרים

מומחי החנויות שלנו יעשו את מרב המאמצים כדי לסייע לכם בהקמת החנות הווירטואלית והזנת המוצרים בה. אנו עושים כל שביכולתנו כדי להעלות את המוצרים במהירות וביעילות.

שיתוף מוצרים בחנויות Zap  ו- Amazon

החנות שלך ראויה לפרסום בכל החנויות הדיגיטליות המובילות בארץ ובעולם. גרואפ גאה להציג שירות שיתוף מוצרים בחנויות המקוונות המובילות Zap ו- Amazon, באמצעותם תוכלו למכור את המוצרים שלכם לקהל גדול יותר של לקוחות בארץ ובעולם.

ניהול מלאי

עם מערכת ניהול חנויות דיגיטליות של גרואפ תוכל להיות מיד בשליטה בנוגע למלאי המוצרים שלך בחנות. תקבל התראות במקרה של מוצרים שנגמרו במלאי, כדי שתוכל לחדש אותו. הגולשים בחנו תשלך יוכלו לבדוק בכל עת האם המוצר שהם מעוניינים בו זמין במלאי.

עגלת קניות חכמה

העגלה החכמה של חנויות גרואפ מאפשר ללקוחות שלך להוסיף מוצרים בקלות לעגלת הקניות ולהמשיך בקניות שלהם בחנות הדיגיטלית שלך. עגלה זו מאפשרת ללקוחות שלך חוויה נוחה וקולחת של רכישה, והיא מתאימה מאוד לחנויות אפנה, חנויות מוצרי קמעונאות, מוצרי חשמל ועוד.

סליקה מיידית עם כל חברות האשראי

חנות אינטרנטית בגרואפ כוללת סליקה מאובטחת של כל חברות האשראי. בעת ההצטרפות לשירות שלנו אנו נציג בפניך את ההצעות השיווקיות מחברות האשראי הגדולות בארץ. לאחר החיבור עם אחת מחברות האשראי תיתווסף לחנות שלך אפשרות סליקה מיידית, ללא צורך במגע ידי אדם. 

אבטחת החנות

החנות האינטרנטית  שלך מאובטחת באמצעים מתקדמים וברמה גבוה ביותר הכוללת סליקה בדף סליקה מאובטח ומוגן PCI-DSS על מנת שלקוחותיך יוכלו להרגיש בטוחים וסמוכים שאמצעי התשלום שלהם בטוח.