נותני שירות

האפליקציות של גרואפ מאפשרות ללקוחות שלך לקבל מידע על השירותים שלכם, להזמין שירותים שלך ואפילו לשלם עבור השירותים.

בשנים האחרונות עלו לאוויר מספר אפליקציות המאפשרות למשתמש לחפש ולהזמין נותן שירות. החיסרון המרכזי הוא שהלקוחות לא יודעים מי נותן השירות שבאמת מומלץ ומי שילם סכומים לבעלי האפליקציה כדי להפוך לנותן שירות ״מומלץ״. לקוחות נותני השירותים אוהבים את נותני השירותים שלהם ורוצים להזמין שירותים מהם. נותני שירות אינם מוניות ומזמין השירות אינו יכול להתפשר בשירותים מסוימים. מצד שני, אנו נמצאים בעידן שקביעת תורים הפכה לדיגיטלית ותהליך הזמנת התורים הפרמיטיבי הקיים היום בשוק חייב להשתדרג.

אפליקציות נותני השירות של גרואפ מציעה פתרון לבעיה זו על מנת שנותני שירות ומזמיני שירות יוכלו ליהנות מהקדמה הטכנולוגית ולקיים תקשורת מתקדמת ויעילה באמצעות אפליקציה נוחה לשימוש. לייעל את התקשורת שלכם עם נותני שירות.

האפליקציה מאפשרת למזמיני השירות ליצור קשר עם נותן השירות באמצעות באמצעות מערכת צ׳אט והודעות, לשלוח מידע נוסף כגון תמונות של בקשת השירות ולבסוף לתאם תור (קריאת שירות). המשתמשים יכולים להתעדכן בזמני ההגעה של נותן השירות, לקבל תזכורות ב- SMS ובדואר אלקטרוני ואף לשלם עבור השירות באמצעות כרטיס אשראי במערכת הסליקה המוטמעת באפליקציה.

אפליקציות נותני השירותים מתאימות למגוון רחב של עסקים כגון: מספרות (מעצבי שיער), שירותי ניקיון, אינסטלטור, פורץ מנעולים ועוד. האפליקציה מאפשרת לקבוע תור עם נותני שירות בקלות וביעילות באמצעות סנכרון עם יומן בית העסק, וכך למעשה ניתן לקבוע תור מכל מקום ובכל עת, גם כאשר בית העסק סגור.